O firmie

ASKi-Data Polska wspiera agencje badawcze w opracowywaniu zebranych danych: kodujemy, tłumaczymy, przepisujemy, wprowadzamy dane i tworzymy bazy. Nasze usługi realizujemy w ponad 30 językach! Mamy duże doświadczenie w realizacji kodowania w międzynarodowych projektach badawczych. 

Koncentrujemy się na potrzebach klientów dostarczając kompleksowe usługi. Realizujemy zlecenia w sposób ukierunkowany i opłacalny zachowując najwyższą rzetelność opracowywania otrzymanych danych.

Nasza oferta to nowoczesne podejście i spektrum korzyści. Oferujemy elastyczność, która jest szczególnie potrzebna w dynamicznej branży badań marketingowych. Utrzymujemy stały zespół specjalistów z różnych dziedzin i jesteśmy gotowi podejmować zlecenia w zależności od potrzeb naszych klientów i już w czasie gromadzenia danych. Przejmujemy ryzyko wahań ilości projektów do opracowania i ułatwiamy utrzymanie budżetu. Oferujemy przejrzyste wyceny w oparciu o przewidywaną ilość analizowanych danych a rozliczenie może odbywać się pakietowo lub za konkretne zlecenie. Nasz zespół posiada umiejętności z każdej dziedziny: od oceny codziennych produktów przez motoryzację aż po specjalistyczną tematykę medyczną. Nie ma zleceń, które przekraczają nasze możliwości!

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i skontaktowania się z nami w celu poznania szczegółów.

Usługi

Usługi

Kodowanie (odpowiedzi tekstowych)
Naszą główną działalnością jest opracowywanie zbiorów danych tekstowych z pytań otwartych.
Tłumaczenia
Nasz zespół pracuje w ponad 30 językach i jest gotowy przetłumaczyć bardzo duże zbiory danych w ciągu kilku dni z zachowaniem najwyższej jakości.
Przepisywanie / transkrypcje
Wykonujemy transkrypcje nagrań wywiadów pogłębionych oraz przepisujemy odpowiedzi z papierowych kwestionariuszy.
Wprowadzenie danych
Tworzymy bazy danych z tradycyjnych kwestionariuszy i ankiet.
Realizacja badań międzynarodowych
Współpracując ściśle z naszymi partnerami z ASKi & Data Intelligence GmbH możemy zaprojektować i przeprowadzić pełen proces badawczy na rynkach międzynarodowych w obszarach B2B oraz badań konsumenckich.

Zainteresowała Cię nasza oferta?

 Skontaktuj się z nami i dowiedz się co możemy dla Ciebie zrobić

Kontakt