Kariera

Dołącz do zespołu ASKi-Data!

Co trzeba umieć?
Języki obce! Jeżeli znasz angielski na dobrym poziomie oraz dodatkowy język obcy na bardzo dobrym poziomie to ta praca jest dla Ciebie! Znajomość języka polskiego nie jest wymagana, ale może być dodatkowym atutem.
Kogo szukamy?
Osób, które szybko i chętnie się uczą! Doświadczenie nie jest wymagane, wszystkiego nauczysz się razem z nami.
Co oferujemy?
Pracę w pełni zdalną, biurową, przy komputerze, bez kontaktu z klientami i tysiącami zebrań online. Na pełny lub niepełny etat-w zależności od twoich czasowych możliwości. Do pracy zostaniesz całkowicie przeszkolony. Z nami wiele się nauczysz, a także rozwiniesz swoje umiejętności (nie tylko językowe).
Czym się zajmujemy?
Specjalizujemy się w opracowywaniu danych pochodzących z globalnych badań rynkowych, a nasza główna działalność to kategoryzowanie odpowiedzi oraz tłumaczenia.

Dowiedz się jak wygląda nasz proces rekrutacyjny

Sprawdź

Wyślij swoje CV i dołącz do zespołu ASKi-Data!

Nie zapomnij dopisać: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)”

Aplikuj