Proces rekrutacyjny

Proces rekrutacyjny

Zastanawiasz się jak będzie przebiegać proces rekrutacyjny?

Bez obaw! Nic trudnego!
Przede wszystkim chcielibyśmy wyjaśnić Ci czym się zajmujemy,
pokazać jak pracujemy i dać możliwość spróbowania własnych sił.
Dlatego nasze rekrutacje dzielimy na 3 etapy.

Selekcja CV

Otrzymaliśmy fantastyczne CV i podejmujemy pierwszy kontakt. Najczęściej dzwonimy, ale zdarza się, że wysyłamy wiadomość e-mail. Na tym etapie dowiesz się dokładnie na czym polega nasza praca oraz jak będzie przebiegać proces rekrutacyjny. Odpowiemy na wszystkie Twoje wątpliwości i pytania oraz przedstawimy dokładnie naszą ofertę. Na pewno będziemy pytać, czy wiesz czym się zajmujemy oraz ile możesz pracować tygodniowo i w jakich godzinach. Jeżeli jesteś obcokrajowcem to możemy pytać o Twój status w Polsce. To bardzo ważne, bo musimy ustalić jakich pozwoleń potrzebujesz na pracę. W naszej firmie zatrudniamy wyłącznie legalnie!

Etap I
Zadanie
W ramach sprawdzenia Twoich umiejętności otrzymasz plik z 15-30 odpowiedziami respondentów, które będzie trzeba przetłumaczyć na język angielski z innego języka obcego, który znasz. Jeśli znasz kilka języków to otrzymasz kilka takich tłumaczeń do wykonania. W naszej codziennej pracy przede wszystkim czytamy i kategoryzujemy odpowiedzi respondentów więc tłumaczenie jest jedynym testem umiejętności językowych. Nie obawiaj się rozmowy w obcym języku!
Etap II
Spotkanie
Najlepszym sposobem żeby zdecydować czy chcesz podjąć współpracę jest zobaczenie na własne oczy na czym polega proponowane zajęcie. W ramach ostatniego etapu rekrutacji zorganizujemy trzy spotkania, na których pokażemy czym dokładnie się zajmujemy. Pracujemy wyłącznie zdalnie więc to będzie świetna okazja aby sprawdzić czy radzisz sobie z obsługą komputera, rozumiesz czym się zajmujemy i podążasz za instrukcjami prowadzącego. Przede wszystkim chcemy zobaczyć Twoje zaangażowanie i otwartość na nowe rzeczy. Właściwej pracy nauczysz się podczas szkoleń w ramach codziennych obowiązków!
Etap III